Przejdź do treści

Ogłoszenia 32 Niedziela zwykła 06.11.2022

 1. Dziękuję pani Aleksandrze PECIO oraz panu Tadeuszowi  ZARZYCE za sprzątanie kościoła
 2. Na cmentarzu jest już postawiony duży kontener na śmieci organiczne, bądźmy wszyscy gospodarzami tego świętego miejsca. Ponawiam prośbę o wypełnianie ankiet dotyczących zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu parafialnym.
 3. Dziś I niedziela Miesiąca – dyżur eucharystyczny pełni Choszczów
 4. Dziś „ cicha taca „ na potrzeby naszej świątyni
 5. Wierni, którzy nawiedzą pobożnie cmentarz i pomodlą się za zmarłych, mogą uzyskać i ofiarować odpust zupełny w dniach od 1 do 8 listopada. Warunkiem uzyskania tego odpustu jest odmówienie „Ojcze Nasz” i „Wierzę w Boga” oraz wypełnienie takich warunków jak przystąpienie do sakramentu pokuty, przyjęcie Komunii św. i modlitwa w intencji Ojca Świętego
 6. W piątek 11 listopada – Święto Narodowe – 104 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Msze św. będą odprawiane o godz. 9.00. 11.00, 12.00 i 16.00
 7. W przyszłą niedzielę taca na budownictwo sakralne
 8. Z prośbą zwrócił się do naszej wspólnoty ksiądz proboszcz parafii w Żmerince Witalij WOSKOBOJNIK na Ukrainie, prosi w imieniu swoich parafian o żywność, leki, środki higieniczne, makaron jajeczny, ryż biały, herbatniki, mleko UHT, puszki, cukier biały i olej rzepakowy, kaszę gryczaną, szampon, mydła, ubrania, śpiowry, buty – jest taka propozycja z mojej strony, by jeśli chcecie paczki przygotowały koła różańcowe w miarę możliwości, oczywiście, gdyby ktoś chciał zrobić paczkę samemu to też będzie bardzo mile widziane.
 9. Wypominki – porządek nabożeństw;

 6 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Wolica

11 listopada /Piątek/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Bronisławka

13 listopada / niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 –– Choszczów, Marianka

20 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Dęba, Paluchów, Posiołek

 1. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Nadużycia w kulcie zmarłych”; „Wołanie o pokój”; oraz „Gość Niedzielny” a w nim „Podziel się samotnością” „Rosyjskie działanie dezinformacyjne”.
 2. Z naszej parafialnej rodziny odszedł do wieczności śp. Robert AFTYKA z Dęby – Wieczny odpoczynek …..
 3. Rocznice: + Stanisław PIECH, Ewa ROJEK, Edward PIECH, Stanisław NIEWIADOMSKI, Stanisława GŁOWACKA, Janina WOJTASZEK, Bonifacy SOBIESIEK, Janina PYRZ,
 4. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.