Przejdź do treści

Ogłoszenia 29 Niedziela zwykła 16.10.2022

 1. Dziękuję paniom Justynie KUCHARZYK i Urszuli RUSINEKI oraz Damianowi RUSINKOWI i Jakubowi KUCHARZYKOWI za sprzątanie świątyni i terenu wokół niej
 2. Nabożeństwo Różańcowe w naszym kościele jest sprawowane w dni powszednie po Mszy św. o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godzinie 9.00
 3. Dziś przeżywamy w całej Polsce już XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask Prawdy”. Przed Kościołami w całej Polsce  JEST PROWADZONA zbiórka ofiar do puszek zasilająca fundusz pomocy dla młodzieży uzdolnionej z ubogich rodzin w ramach Fundacji powołanej przez Episkopat – Dzieło Nowego Tysiąclecia.  
 4. Na cmentarzu jest już postawiony duży kontener na śmieci organiczne, zbliża się coroczna Uroczystość Wszystkich Świętych, proszę o porządkowanie grobów najbliższych, bądźmy wszyscy gospodarzami tego świętego miejsca. Ponawiam prośbę o wypełnianie ankiet dotyczących zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu parafialnym.
 5. W przyszłą niedzielę spotkanie Rady Parafialnej po Mszy św. o godz. 12.00
 6. Na ławkach wyłożone są kartki wypominkowe, na których należy wypisać imiona zmarłych, których będziemy polecać w modlitwie w miesiącu listopadzie podczas Mszy św. 1 i 2 listopada, a także w modlitwie różańcowej w poszczególne niedziele listopada. Proszę na kartkach także dopisać miejscowość, dla ułatwienia sortowania
 7. Wypominki – porządek nabożeństw;

 6 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Wolica

13 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Bronisławka

20 listopada / niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 –– Choszczów

27 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Dęba, Paluchów, Posiołek

 1. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: JAN  PAWEŁ II NA CENZUROWANYM? Dziś jesteśmy świadkami coraz bardziej bezwzględnych, bezczelnych i ordynarnych ataków na Jana Pawła II. Wyjaśniamy, dlaczego tak się dzieje oraz dowodzimy, że nasz święty papież pozostaje, mimo ataków na jego osobę, prorokiem naszych czasów, oraz Gość NIEDZIELNY, w którym znajdziemy artykuł Słudzy –
  Ubywa kandydatów do seminariów, ale gwałtownie rośnie liczba diakonów stałych. W tym roku nad Wisłą wyświęcono ich już trzydziestu! Kim są i dlaczego wybuchła wokół nich tak gorąca dyskusja? Odpowiedzi szuka Marcin Jakimowicz. Do nabycia jest także nr Małego Gościa Niedzielnego
 2. Do nabycia Kalendarz Maryjny na rok 2023 r.– 10 zł
 3. Do nabycia jest kalendarz misyjny na 2023 – 10 zł
 4. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej społeczności parafialnej śp.  Zofię STĘPNIAK, Przeżyła 84 lata. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …..
 5. Rocznice: + Henryk CHABROS, Stanisław KUNA, Henryka BANASZEK, Eugeniusz CHABROS, Edward OCHAL, Stanisława PACZEK, Zuzanna PASEK
 6. wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.