Przejdź do treści

Ogłoszenia 27.06.2021

 1. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego wyglądu naszej świątyni i terenu wokół niej, paniom Katarzynie SEKICIE i Krystynie CHABROS oraz panom Markowi SEKICIE i Jerzemu CHABROSOWI
 2.  Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Św. o godz. 9.00
 3. Jutro i w czwartek spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, godzina 19.00
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w piątek od godziny 10.30, spowiedź od godziny 17.00, w sobotę, spowiedź po Mszy o godzinie 17.30, nabożeństwo pierwszej soboty po Mszy świętej o godzinie 18.00.
 5. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca czerwca. Po Mszy św. o godzinie 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z rozważaniem Słowa Bożego. Dyżur eucharystyczny – Wolica
 6. W przyszłą niedzielę I Komunia święta dzieci z naszej parafii na Mszy Św. o godzinie 12.00
 7. Składam serdeczne „Bóg zapłać” na ręce mieszkańców Dęby, którzy w ostatnim czasie przyczyniali się do pięknego i zadbanego widoku naszej świątyni, za sprzątanie, kompozycje kwiatowe oraz koszenie wokół naszego kościoła i przy figurach. Do współpracy zapraszam od przyszłego tygodnia mieszkańców Wolicy
 8. Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Przekazanie danych objętych spisem jest obowiązkowe. Podstawową metodą spisu jest samospis internetowy poprzez formularz dostępny na stronie spis.gov.pl. Serdecznie zachęcamy wszystkich do spisania się samodzielnie przez Internet, co jest możliwe do 30 września 2021 r. Rachmistrze będą również dzwonić i odwiedzać Państwa w domach. Więcej informacji na stronie internetowej archidiecezji.
 9. Rozpoczęły się wakacje, czas urlopów i wypoczynku. Odnowa naszych sił niech będzie również czasem wdzięczności Bogu za taką możliwość. Niech w tym czasie towarzyszy nam również rozsądek i ostrożność w korzystaniu z rozrywek. Wakacyjne statystyki są często zasmucające i zatrważające. Dzięki zdrowemu rozsądkowi wiele tragedii można uniknąć. Nie zapominajmy również o tych, którzy w te dni ciężko pracują, szczególnie o rolnikach, polecając ich naszej modlitwie.
 • Kolejny rok ze względu na COVID-19 wyruszy w reżimie sanitarnym Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Będzie to sztafeta modlitwy. Każdego dnia inni pielgrzymi wyruszą na szlak. Szczegóły są podane w gablotce oraz na stronie internetowej pielgrzymka.lublin.pl. Zapisy wyłącznie przez Internet. Będzie tez działał fundusz „Idę z Tobą”. Intencje są przyjmowanie w parafiach do 27 lipca.
 • Na stoliku do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Psychoterapia zamiast spowiedzi?”; „Wakacje po katolicku”,oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Stare klasztorne receptury leków nadal są skuteczne”; „Chcemy mieć dzieci, ale?”. Dla dzieci jest nowy wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego  
 • Rocznice: + Leszek Maziarz, Tadeusz KOZAK, Stanisław KOZAK, Marian KOBUS, Stanisława CZARNAS