Przejdź do treści

Ogłoszenia 26.12.2022

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła, przygotowanie Żłóbka, oraz dekoracji Bożonarodzeniowej państwu: Renacie i Sławomirowi SKOWRONKOM, Annie i Andrzejowi KOMSTOM, Annie i Wiesławowi OSKOM, paniom; Elżbiecie STĘPNIAK, Marioli OSEK, Magdalenie SZCZUCE ORAZ panu Danielowi AFTYCE
  2. Dziś – II dzień świąt Bożego Narodzenia – Uroczystość św. Szczepana.Msze św. będą sprawowane o 9.00; 11.00 i 12.00 . Ofiary składane na tacę w tym dniu, będą przeznaczone na KUL. Poświecenie owsa.
  3. Jutro wspomnienie św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msza św. z obrzędem poświęcenia i rozdania wina o 16.00
  4. W najbliższy piątek Uroczystość św. Rodziny; Jezusa, Maryi i Józefa. Msza św. o godzinie 16.00
  5. W sobotę zakończenie roku kalendarzowego 2022 – zapraszam na Mszę św. i nabożeństwo dziękczynne za cały przeżyty rok na godz. 16.00. Każdy wierny, który w tym dniu będzie uczestniczył w tym nabożeństwie, przyjmie komunię św. może zyskać odpust zupełny dla siebie lub innej osoby.
  6. W najbliższą niedzielę Nowy Rok Pański Jest to zarazem pierwsza niedziela miesiąca stycznia. Msze św. w naszej świątyni o godzinie 11.00 i 16.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 zmiana Tajemnic Różańcowych
  7. Do nabycia jest świąteczne wydanie „Niedzieli”, z kalendarzem na 2023r. – cena 10 zł oraz świąteczno-noworoczny podwójny numer „Gościa Niedzielnego” wcenie 15 zł.  
  8. Rocznice: + Kazimierz GAWDA, Waleria Paczek, Czesław OSEK, Eugeniusz WYSKWAR, Tadeusz SUSZEK, Stanisław SUMOREK, Stefan STRZAŁKOWSKI, Marianna BINGORAJ, Stanisław PRÓCHNIAK, Józef RYDZ
  9. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.
  10. Plan Wizyty Duszpasterskiej

wtorek 27.12 / 9.00 / – Wolica – od państwa Zuzanny i Tadeusza ZARZYKÓW

                                            – państwa Elżbiety I Krzysztofa STĘPNIAKÓW

środa 28.12 / 9.00 / – Wolica – od pani Alicji OSEK – państwa Danuty i Zenona

                                          OSKÓW