Przejdź do treści

Ogłoszenia 26.12.2021

 1. Dziękuję paniom Violetcie CHABA, Agacie RYTKA, Marii KOPACZ, Julii CHABA, Oliwii CHABA, panu PAWŁOWI PYRZ , państwu Alinie i Andrzejowi SZEWCZYKOM, oraz Iwonie i Arturowi OSKOM za sprzątanie świątyni i przygotowanie dekoracji Bożonarodzeniowej
 2. Dziękuję panom Witoldowi SKOWRONKOWI I Markowi SEKICIE za ofiarowanie choinek do naszej świątyni
 3. Do naszej strony parafialnej została dodana zakładka – cmentarz parafialny, każde miejsce pochówku zostało sfotografowane i skatalogowane, na stronie są dostępne informacje odnośnie zmarłych, jest też plan całego cmentarza, a także miejsce na korespondencję
 4. Dziękuję mieszkańcom Bronisławki za pełnienie dyżurów w sprzątaniu naszej świątyni, od tego tygodnia dyżur obejmują mieszkańcy Choszczowa
 5. W piątek – zakończenie roku kalendarzowego 2021– wieczorem zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo dziękczynne za cały przeżyty rok na godz. 16.00. Każdy wierny, który w tym dniu będzie uczestniczył w tym nabożeństwie, przyjmie komunię św. może zyskać odpust zupełny dla siebie lub innej osoby.
 6. W sobotę 1 styczeń 2022r. – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Msze św. o godz.9. 00 i 11.00. Również w tym dniu przypada dzień imienin Biskupa Mieczysława Cisło – pamiętajmy o modlitwie za naszego Biskupa. Jest to także I sobota miesiąca stycznia, Nabożeństwo I soboty miesiąca po Mszy św. o godz. 9.00
 7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych, po Mszy św. o godzinie 9.00
 8. Najbliższa niedziela jest I niedzielą miesiąca stycznia. Po Mszy św. o godz. 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, dyżur eucharystyczny Bronisławka
 9. Do nabycia są świąteczne numery czasopism katolickich „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” w cenie po 10 zł. Dla dzieci jest nowy styczniowy już numer Małego Gościa Niedzielnego.
 10. Z naszej parafialnej rodziny odszedł do wieczności śp. Józef OSEK z Bronisławki, pogrzeb we wtorek
 11. Rocznice: + Eugeniusz WYSKWAR, Tadeusz SUSZEK, Stanisław SUMOREK, Stefan STRZAŁKOWSKI, Marianna BINGORAJ, Stanisław PRÓCHNIAK, Józef RYDZ, Irena SUMOREK, Jerzy STACHYRA