Przejdź do treści

Ogłoszenia 26.09.2021

  1. Dziękuję paniom: Anecie SKOWRONEK, Wiolecie  BORZĘCKIEJ za sprzątanie kościoła, ułożenie bukietów kwiatowych oraz Zbigniewowi MARUSZAKOWI, Mateuszowi SKOWRONKOWI i Kamilowi BORZĘCKIEMU za koszenie trawy wokół świątyni i przy krzyżu na cmentarzu
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po Mszy świętej o godzinie 9.00
  3. W piątek rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej, Nabożeństwo Różańcowe w naszym kościele będzie sprawowane w dni powszednie po Mszy św. o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godzinie 9.00
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca, w piątek odwiedziny chorych od godziny 10.30, spowiedź od godziny 17.15, w sobotę spowiedź po Mszy świętej o godzinie 17.30. Nabożeństwo I soboty miesiąca wraz z nabożeństwem różańcowym o godz. 18.30
  5. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Stop agresji wobec wierzących”; „Jak pokonać lek przed szkołą?”; oraz „Gość Niedzielny” a w nim „Prawda uzdrawiająca” „Sondaże manipulują opinią publiczną”. Dla dzieci jest jeszcze wrześniowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
  6. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca października, dyżur eucharystyczny pełni Choszczów,
  7. Rocznice: + Julianna STĘPNIAK, Julianna KOBUS, Tadeusz GŁOWACKI, Aleksander IWAN, Stanisław BUTRYN, Władysława SKRZYPIEC, Bolesław STANIAK,
  8. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i życzę dobrego Dnia Pańskiego