Przejdź do treści

Ogłoszenia 26.05.2024

 1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół niego, paniom Ewie RODAK i Bożenie Rydz

 2.   Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki. Naszym ziemskim matkom jesteśmy winni dozgonną wdzięczność za życie, wychowanie i wszelki trud. Pamiętajmy, że zawsze pozostaniemy dłużnikami naszych rodzicielek, okażmy im naszą wdzięczna pamięć modlitewną. Niech to będzie również dzień wdzięczności Bogu, że dał nam Maryję za Matkę.

 3. Dziś Niedziela Uroczystość Najświętszej Trójcy.

 4. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. od godzinie 9.00

 5. Spowiedź dzieci rocznicowych i rodziców w poniedziałek od godziny 19.00, po spowiedzi – próba

 6. Msza Rocznicowa dzieci pierwszokomunijnych we wtorek o godzinie 19.00

 7. W czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej, Msze św. w naszym kościele o godzinie 9.00 i 12.00.  Będziemy dziękować za dar Eucharystii, będziemy prosić Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła powszechnego, naszej Ojczyzny i naszego Narodu a szczególnie o pokój na Ukrainie. Udział w tej procesji jest publicznym wyznaniem wiary w to, że Jezus jest wśród nas, w naszym życiu zawsze obecny. Otwórzmy Jezusowi nasze serca, aby mogło je opromienić Jego błogosławieństwo. Procesja po Mszy świętej o godzinie 9.00. Proszę poszczególne miejscowości o przygotowanie czterech ołtarzy wokół naszej świątyni. Proszę Radę Parafialną o organizację procesji, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców do niesienia poduszeczek

 8. W sobotę spowiedź po Mszy św. o godzinie 17.30, nabożeństwo I soboty miesiąca po Mszy św. o godzinie 18.00

 9. W przeszłą niedzielę I Niedziela miesiąca, dyżur eucharystyczny pełni Choszczów, „ cicha taca ” na potrzeby naszej świątyni „

 10. Wspominamy tych, którzy odeszli: + Feliks PRÓCHNIAK, Stanisława OCHAL, Marian CHABROS, Henryk SKOWRONEK, Władysława KOZAK, Michał CHABROS

 11. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.