Przejdź do treści

Ogłoszenia 26.04 – III Niedziela Wielkanocna

  1. Została uruchomiona strona internetowa naszej parafii http://parafiadeba.pl
  2. Zostały zmienione zasady uczestnictwa w liturgii. W naszej świątyni podczas nabożeństw może przebywać 17 osób. Proszę zajmować miejsca w odległości min. 2 m od siebie. Uczestnicy liturgii powinni mieć zakryte usta i nos
  3. W najbliższy piątek rozpoczyna się miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, w niedzielę i uroczystości po Mszy św. o godz. 9.00. W związku z tym zadbajmy o nasze krzyże i kapliczki przydrożne
  4. W najbliższy piątek przypada I piątek miesiąca – spowiedź od godz. 17.30 Arcybiskup Metropolita Lubelski udzielił dyspensy od charakteru pokutnego, w tym zachowania wstrzemięźliwości od spożywania pokarmów mięsnych 01. 05. 2020 roku wszystkim wiernym Archidiecezji Lubelskiej, a także osobom przebywającym w tym dniu na terenie Archidiecezji. Zachęca jednocześnie do zastąpienia wstrzemięźliwości innymi formami pokuty, zwłaszcza uczynkami miłosierdzia i pobożności
  5. Odwiedziny chorych, tylko po zgłoszeniu telefonicznym lub w zakrystii
  6. Na najbliższą sobotę została przeniesiona Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Msze św. wg porządku niedzielnego. Nabożeństwo I soboty miesiąca po Mszy o godz. 9.00
  7. Zmiana tajemnic różańcowych- intencja na miesiąc maj – ABY DIAKONI, WIERNI SŁUŻBIE SŁOWA, BYLI OŻYWIAJĄCYM ZNAKIEM DLA CAŁEGO KOŚCIOŁA
  8. W przyszłą niedzielę na godz. 10.30 zapraszam po jednym z rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania parafii.
  10. Rocznice: + Emilia BUTRYN, Stanisława BIAŁEK, Waldemar PISKORSKI, Krystyna STANIAK, Teresa RACZYŃSKA, Mieczysław KĘSIK, Filomena BUTRYN