Przejdź do treści

Ogłoszenia 25.07.2021

  1. Dziękuję paniom Helenie CHABA, Janinie SZEWCZYK i Elżbiecie STĘPNIAK za sprzątanie kościoła oraz panom Józefowi CHABA i Marianowi SZEWCZYKOWI za koszenie trawy
  2. Dzisiaj po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów. Ofiary zebrane z racji błogosławieństwa pojazdów będą przeznaczone na fundusz MIVA Polska
  3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godzinie 9.00, dyżur eucharystyczny – Bronisławka
  4. Kolejny rok ze względu na COVID-19 wyruszy w reżimie sanitarnym Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Będzie to sztafeta modlitwy. Każdego dnia inni pielgrzymi wyruszą na szlak. Szczegóły są podane w gablotce oraz na stronie internetowej pielgrzymka.lublin.pl. Zapisy wyłącznie przez Internet. Będzie tez działał fundusz „Idę z Tobą”. Intencje są przyjmowanie w parafiach do 27 lipca.
  5. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „ Śladem świętej z Magdali ”; „ O pszczelich wspaniałościach ”,oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „ W ręce twoje polecam ja Ducha mojego „ Dla dzieci jest nowy wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego.
  6. Polecamy Bogu korzystających z urlopów i wakacji, ale także tych, dla których jest to czas ciężkiej pracy na roli; módlmy się zwłaszcza o sprzyjającą plonom pogodę.
  7. Rocznice: + Jan SUMOREK,
  8. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i życzę dobrego Dnia Pańskiego