Przejdź do treści

Ogłoszenia 24.10.2021

 1. Dziękuję paniom: Zofii ROSIE i Aldonie OSEK za sprzątanie kościoła, ułożenie bukietów kwiatowych
 2. Przeżywamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej, Nabożeństwo Różańcowe w naszym kościele jest sprawowane w dni powszednie po Mszy św. o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godzinie 9.00.
 3. Na ławkach wyłożone są kartki wypominkowe, na których należy wypisać imiona zmarłych, których będziemy polecać w modlitwie w miesiącu listopadzie podczas Mszy św. 1 i 2 listopada, a także w modlitwie różańcowej w poszczególne niedziele listopada. Proszę na kartkach także dopisać miejscowość, dla ułatwienia sortowania
 4. Wypominki – porządek nabożeństw;

 7 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Dęba, Paluchów

                                            i Posiołek

14 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Choszczów, Marianka

21 listopada / niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 –– Bronisławka

28 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Wolica

 1. Na cmentarzu jest postawiony duży kontener na śmieci organiczne, zbliża się coroczna Uroczystość Wszystkich Świętych, proszę o porządkowanie grobów najbliższych, by przed 1 Listopada zdążyć jeszcze go opróżnić.
 2. W zakrystii są do nabycia kalendarze maryjne na 2022r.
 3. W najbliższą sobotę w nocy na niedzielę, zmiana czasu na zimowy. Przesuwamy zegarki o godzinę do tyłu. Msze św. będą odprawiane już według nowego czasu.
 4. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz.9.00
 5. Już w następny poniedziałek uroczystości Wszystkich Świętych oraz Wszystkich Wiernych Zmarłych, Szczegółowy plan na te uroczystości podamy w następna niedzielę. 
 • Rocznice: + Witold RACZYŃSKI, Adela STĘPNIAK, Józef WIEJAK, Władysława OKOŃ, Marian STĘPNIAK, Stefan CHABROS, Andrzej ROSA
 • Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Kościół ma prawo głosu”; „Nic nie jest w stanie zastąpić rodziny”; oraz „Gość Niedzielny” a w nim „O nowym szlaku śladami bł. Stefana Wyszyńskiego, który został otwarty na terenie parafii Kamionka i biegnie w kierunku Nasutowa ” „Liturgia nie jest prywatna”. Dla dzieci jest jeszcze październikowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
 1. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i życzę dobrego Dnia Pańskiego

 

MODLITWA W INTENCJI SYNODU :

Boże w Trójcy Świętej Jedyny, Ty wzywasz nas nieustannie, abyśmy stawali się świadkami Ewangelii. Na Twoje Słowo wyruszamy w drogę, podejmując dzieło III Synodu Archidiecezji Lubelskiej. Spraw Panie, abyśmy się otworzyli na odnawiające działanie Ducha Świętego w naszych parafiach, rodzinach i wspólnotach. Zawierzamy Ci wszystkich uczestników Synodu i cały Lud Boży archidiecezji lubelskiej. Niech postanowienia i owoce Synodu uczynią nasz Kościół diecezjalny domem i szkołą komunii, abyśmy odkrywając Eucharystię jako źródło jedności i miłości stawali się autentyczną wspólnotą wiary, w której każdy znajduje swoje miejsce. Maryjo, Matko Kościoła i Niewiasto Eucharystii, prowadź nas i wspieraj w synodalnej drodze, na której pragniemy spotkać Twojego Syna.  Święty Stanisławie Biskupie, módl się za nami Święty Janie Kanty, módl się za nami Święty Janie Pawle II, módl się za nami

Błogosławiony Stefanie Wyszyński, módl się za nami.