Przejdź do treści

Ogłoszenia 24.05 – Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Została uruchomiona strona internetowa naszej parafii http://parafiadeba.pl
  2. Zostały zmienione zasady uczestnictwa w liturgii. W naszej świątyni podczas nabożeństw może przebywać 32 osoby. Dalej obowiązują pozostałe zasady bezpieczeństwa.
  3. Przeżywamy miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej, nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny codziennie po mszy św. o godzinie 18.00, i w niedzielę po Mszy o godz. 9.00
  4. Dziękuję za koszenie trawy przy krzyżu w drodze na cmentarz oraz sprzątanie kościoła Janinie i Marianowi SZEWCZYK i Helenie i Czesławowi CHABA
  5. Zostało wymienione nagłośnienie na zewnątrz kościoła.
  6. W przyszłą niedzielę, nie będzie Mszy św. w związku z poświeceniem pól. O godzinie 17.15 Rozpoczniemy modlitwę różańcową za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych w naszej świątyni. Natomiast o godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. w int. zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych oraz w intencji zmarłych spoczywających na naszym parafialnym cmentarzu. W tym roku z racji wyjątkowej sytuacji, zakazu zgromadzeń wydanego przez władze państwowe , niestety nie możemy się spotkać na wspólnej modlitwie na naszym cmentarzu parafialnym jak nakazuje tradycja. Od godz. 17.00 będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi, przyjedzie dwóch obcych księży. Zachęcam do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, tych, którzy nie byli jeszcze u spowiedzi i Komunii Św. Wielkanocnej.
  7. W przyszły poniedziałek, będziemy przeżywać w naszej parafii Uroczystość odpustową Matki Kościoła. Msza św. zawiązana z odpustem o godz. 12.00 bez procesji.
  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania parafii.
  9. Rocznice: + Jan OWCZAREK, Krystyna DUDEK, Teodora SZLENDAK, Feliks PRÓCHNIAK, Stanisława OCHAL