Przejdź do treści

Ogłoszenia 23 Niedziela zwykła 04.09.2022

 

  1. Dziękuję paniom Katarzynie ORLIK i Małgorzacie STRÓŻEK, za sprzątanie świątyni
  2. 10 września planowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej, klasztoru św. Marty i Marii w Grabarce, Serpelic nad Bugiem , w programie Msza św., ognisko z pieczeniem kiełbasek, obiad, koszt na dziś – 150 zł, zapisy u zelatorek z Kół Różańcowych. Lista już jest zamknięta. Prosimy o dokonywanie wpłat. Wyjazd o godzinie 7.00
  3. Dziś I Niedziela miesiąca września, Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 9.00, dyżur eucharystyczny pełni Bronisławka
  4. Dziś zbiórka do puszek na programy edukacyjne dla dzieci – świetlice Caritas
  5. W czwartek 08.09 święto Narodzenia NMP zwane w tradycji jako MB Siewnej. Msze św. o godz. 9.00, 17.30 i 18.00. Podczas Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego.
  6. W przyszłą niedzielę Msza św. Dożynkowa  o godz. 11.00,  będziemy dziękować za otrzymane plony. Z racji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego i katechetycznego 2022/2023. Poświęcenie tornistrów dla dzieci z kl. I, na Mszy św. o godz. 9.00
  7. W przyszłą niedzielę ofiary zebrane do puszek będą przeznaczone na FUNDUSZ EWANGELIZACJI W ŚRODKACH MASOWEGO PRZEKAZU
  8. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Jeśli nie nauczymy młodych Polaków miłości do Ojczyzny, wychowamy pokolenie ignorantów pozbawionych tożsamości”, „Dziś do Niedzieli jest dołączony nowy tygodnik Bliżej Życia z Wiarą – magazyn prezentujący ludzi wiary, polskie tradycje i sprawy rodziny”,cena dzisiejszej Niedzieli to 10 zł. oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Spotkać Boga w szkole”, „Gdy papież przestaje być kopciuszkiem”. Dla dzieci jest nowy wrześniowy numer Małego Gościa Niedzielnego  
  9. Z naszej parafialnej rodziny do wieczności odszedł śp. Marian MISIUREK z Wolicy
  10. Rocznice: + Marian NIEWIADOMSKI, Stanisław PRÓCHNIAK, Zygmunt BARTOŃ, Edward MAŃKA, Tadeusz

Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości