Przejdź do treści

Ogłoszenia 19.09.2021

  1. Dziękuję paniom: Honoracie OSEK i Annie MRÓZ za sprzątanie kościoła
  2. Dziękuję młodym małżonkom Marlenie i Marcinowi KĘCZKOWSKIM za ofiarowanie dekoracji kwiatowej
  3. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz Funduszu Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
  4. Dziś po Mszy św. o godzinie 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej
  5. 25 września, w sobotę o godz. 11.00 w Archikatedrze nastąpi uroczyste otwarcie III Synodu Archidiecezji Lubelskiej. Wydarzenie to będzie jednocześnie dziękczynieniem za beatyfikację Biskupa Lubelskiego Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Czackiej. W Eucharystii wezmą udział członkowie synodu oraz przedstawiciele wszystkich parafii w osobach Księży Proboszczów i po jednym reprezentancie parafialnego zespołu synodalnego. Wszystkich prosimy o systematyczną modlitwę w intencji synodu oraz zapraszamy do uczestnictwa w transmisji Mszy świętej za pomocą mediów elektronicznych.
  6. Serdecznie zapraszam dzieci należące do kółka różańcowego na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 12.30
  7. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Zanim zadzwonisz do egzorcysty”; „Na czy polega fenomen ojca Pio?”; oraz „Gość Niedzielny” a w nim „Matka mówi przez łzy” „Jak wygląda praca ratowników medycznych?”. Dla dzieci jest jeszcze wrześniowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
  8. Rocznice: + Andrzej MACIAK, Bolesław SKOWRONEK, Czesław JAŃCZAK, Janina KUTA, Ks. Andrzej KARP, Aleksandra STRUSKA, Ewelina ZIEMKA
  9. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i życzę dobrego Dnia Pańskiego