Przejdź do treści

Ogłoszenia 18 Niedziela zwykła 31.07.2022

 1. Dziękuję paniom Hannie CHABROS i Ewelinie CHABROS za sprzątanie kościoła.
 2. W poniedziałek rozpoczynamy miesiąc sierpień. Czas ważnych rocznic z historii naszej Ojczyzny. 1. sierpnia wspominamy wybuch Powstania Warszawskiego, 15. sierpnia – bitwę „cudu nad Wisłą”, 31. sierpnia – podpisanie porozumień sierpniowych. Chcemy w tym czasie, przywołując wstawiennictwa św. Andrzeja Boboli – patrona naszej Ojczyzny – modlić się za nasz kraj i za nasz Naród.
 3. W środę i czwartek zapraszam młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie o godzinie 19.00
 4. W I Piątek miesiąca odwiedziny chorych od godziny 10.30, spowiedź od godziny 17.00, w I sobotę miesiąca  sierpnia spowiedź po Mszy św. o godzinie 17.30. Nabożeństwo I soboty miesiąca po Mszy św. o godzinie 18.00,
 5. Ofiara na Radio Maryja 314 zł
 6. W przyszłą niedzielę odbędzie się w naszej parafii wizytacja Ks. Biskupa. Do naszej wspólnoty przybędzie ks. biskup pomocniczy Adam Bab. Przy okazji odwiedzin Ks. Biskup udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży z klas siódmych i ósmych
 7. Zmiana tajemnic różańcowych w przeszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00
 8. Adoracja Najświętszego Sakramentu została przesunięta na drugą niedzielę sierpnia. „ Cicha taca” na potrzeby naszej świątyni będzie także zbierana w drugą niedzielę sierpnia
 9. Trwa okres żniwny. Wypraszamy u Boga odpowiednią pogodę na ten czas i błogosławieństwo w czasie prac.
 10. Pod koniec sierpnia lub na początku września planowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej, klasztoru św. Marty i Marii w Grabarce, Serpelic nad Bugiem , w programie Msza św., ognisko z pieczeniem kiełbasek, obiad, koszt na dziś – 170 zł, zapisy u zelatorek z Kół Różańcowych
 11. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „ Męczennicy Powstania „ i „ Szczęście do małżeńskiej potęgi oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Pielgrzymka pozwala nam poznać siebie ”. Dla dzieci jest wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego  
 12. Rocznice: + Wincenty AFTYKA, Janina PRÓCHNIAK, Henryka BIAŁEK Genowefa LALAK, Anna STĘPNIAK, Marian KUNA, Lidia SAŁEK,
 13. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.