Przejdź do treści

Ogłoszenia 18.07.2021

 

  1. Dziękuję paniom Marii CHABA, ZOFII SEREWIE i Aleksandrze PECIO za sprzątanie świątyni, oraz terenu wokół niej, a panu Stanisławowi PECIO
  2. Jutro różaniec o godzinie 17.30, o godzinie 18.00 – Msza św. do ks. Jerzego Popiełuszki o godzinie 18.00
  3. Dzisiaj rozpoczyna się w całej Polsce Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem; „W drogę do Źródła Życia” W następną niedzielę na zakończenie tego tygodnia po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów. Ofiary zebrane z racji błogosławieństwa pojazdów będą przeznaczone na fundusz MIVA Polska
  4. Kolejny rok ze względu na COVID-19 wyruszy w reżimie sanitarnym Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Będzie to sztafeta modlitwy. Każdego dnia inni pielgrzymi wyruszą na szlak. Szczegóły są podane w gablotce oraz na stronie internetowej pielgrzymka.lublin.pl. Zapisy wyłącznie przez Internet. Będzie tez działał fundusz „Idę z Tobą”. Intencje są przyjmowanie w parafiach do 27 lipca.
  5. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Kim są dziadkowie XXI wieku?”; „Dlaczego Kościół sprzeciwia się rozwodom?”, oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Pacjent Franciszek”; „Jaka jest tajemnica nieśmiertelności?”. Dla dzieci jest nowy wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego.
  6. Polecamy Bogu korzystających z urlopów i wakacji, ale także tych, dla których jest to czas ciężkiej pracy na roli; módlmy się zwłaszcza o sprzyjającą plonom pogodę.
  7. Rocznice: + Zenobia OCHAL, Mieczysław OGÓREK, Adam RODAK, Bogdan AFTYKA, Wiesława KŁUDKA
  8. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i życzę dobrego Dnia Pańskiego