Przejdź do treści

Ogłoszenia 16 Niedziela zwykła 17.07.2022

  1. Dziękuję paniom Ewie SUŁEK i Agnieszce OKOŃ za sprzątanie kościoła oraz panu Adamowi SUŁKOWI za koszenie wokół świątyni
  2. Dziś po Mszy św. o godzinie 12.00 zapraszam Radę Parafialną na spotkanie dotyczące wizytacji biskupiej w naszej parafii w dn. 07.08.2022 r.
  3. Przyjmowane są zapisy na 44 Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy, która w tym roku odbędzie się pod hasłem „Drogowskazy wiary”. Szczegółowe informacje są podane w gablotce. Również w tym roku można wesprzeć fundusz Idę z Tobą. Jest wiele osób, które nie mogą wybrać się na pątniczy szlak, gdyż sytuacja finansowa nie pozwala na pokrycie kosztów pielgrzymki. Dlatego zapraszamy chętnych, by wsparli ten Fundusz. W ten sposób pielgrzym, który będzie korzystał z takiej pomocy poniesie intencję ofiarodawcy przed tron Matki Bożej. Zapisy są przyjmowane w parafiach do 25 lipca
  4. We wtorek zapraszam rodziców młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie po Mszy św. o godzinie 18.00
  5. W następną niedzielę rozpoczyna się w całej Polsce Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem; „Niesiemy narodom pokój Chrystusa” Po każdej Mszy św. odbędzie się poświecenie pojazdów. Zbiórka ofiar do puszek przeznaczona będzie na rzecz MIVA Polska – dla misjonarzy pracujących na misjach.
  6. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Chrońmy dzieci – co powinno zaniepokoić rodziców? Jak działać? Gdzie szukać pomocy?”,oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Wołyń – trudne oczyszczanie pamięci”. Dla dzieci jest wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego  
  7. Rocznice: + Zenobia OCHAL, Mieczysław OGÓREK, Adam RODAK, Bogdan AFTYKA, Wiesława KŁUDKA
  8. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.