Przejdź do treści

Ogłoszenia 15 Niedziela zwykła 10.07.2022

  1. Dziękuję paniom Danucie CHABROS i Danucie STRÓŻEK za sprzątanie kościoła
  2. Zapraszam należących do Zespołu Synodalnego po odbiór materiałów
  3. W środę zapraszam na Nabożeństwo Fatimskie po Mszy św. o godzinie 18.30
  4. Przyjmowane są zapisy na 44 Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy, która w tym roku odbędzie się pod hasłem „Drogowskazy wiary”. Szczegółowe informacje są podane w gablotce. Również w tym roku można wesprzeć fundusz Idę z Tobą. Jest wiele osób, które nie mogą wybrać się na pątniczy szlak, gdyż sytuacja finansowa nie pozwala na pokrycie kosztów pielgrzymki. Dlatego zapraszamy chętnych, by wsparli ten Fundusz. W ten sposób pielgrzym, który będzie korzystał z takiej pomocy poniesie intencję ofiarodawcy przed tron Matki Bożej. Zapisy są przyjmowane w parafiach do 25 lipca
  5. W sobotę zapraszam młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie o godzinie 12.00
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 12.00 zapraszam Radę Parafialną na spotkanie dotyczące wizytacji biskupiej w naszej parafii w dn. 07.08.2022 r.
  7. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Śladami relikwii Zbawiciela”; „Pielgrzym to nie turysta”,oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Roboty zamiast ludzi”; „Dlaczego wstrzymano izraelskie wycieczki?”. Dziś kolejna płyta z Biblią audio – księgi historyczne. Dla dzieci jest nowy wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego  
  8. Rocznice: + Stanisława KUNA, Paweł SIEKLICKI, Mirosław RACZYŃSKI, Mieczysław OSEK
  9. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.