Przejdź do treści

Ogłoszenia 14 czerwca – XI Niedziela zwykła

  1. Została uruchomiona strona internetowa naszej parafii http://parafiadeba.pl
  2. Dziękuję zrobienie porządku wokół świątyni oraz sprzątanie kościoła paniom: Janinie MACHUL, Elżbiecie STĘPNIAK, Marioli i Zuzi OSEK
  3. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tak pięknej oprawy Uroczystości Bożego Ciała, p. Alinie SZEWCZYK za kwiaty oraz ich ułożenie, poszczególnym miejscowościom za przygotowanie ołtarzy wokół Kościoła, Radzie Parafialnej za zorganizowanie procesji, czytającym za oprawę liturgiczną, panu Stanisławowi KOBUSOWI za pomoc i Wam wszystkim za obecność
  4. W najbliższy czwartek będziemy przeżywać Oktawę Bożego Ciała. Msza św. w naszej świątyni z procesją wokół Świątyni o godz. 18.00. Proszę poszczególne miejscowości o przygotowanie stacji, Radę Parafialną proszę o zorganizowanie procesji, dziewczynki do sypania kwiatów oraz o dekorację naszych domów
  5. Dziś spotkanie Rady Parafialnej po Mszy św. o godz. 12.00
  6. Dziś taca na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie
  7. W najbliższy piątek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
  8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania parafii.
  9. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  10. Rocznice: + Bolesław STEFANIAK, Stanisław BUTRYN, Stanisława MICHNA, Stanisław SMYCZEK, Zbigniew CHABROS