Ogłoszenia 14.11.2021

1. Decyzją Penitencjarii Apostolskiej także w 2021 roku, ze względu na pandemię Covid-19, będzie można otrzymać odpust zupełny za wiernych zmarłychprzez cały listopad, a nie tylko przez osiem dni od Uroczystości Wszystkich Świętych. Penitencjaria Apostolska przedłużyła na cały miesiąc listopad 2021 roku wszystkie dobrodziejstwa duchowe udzielone ze względu na pandemię „Covid-19” w dekrecie z 22 października 2020 roku.
  2. Dziękuję paniom Grażynie GRUDZIE i Bogumile CAŁEK za sprzątanie kościoła
  3. Dziękuję za ofiary złożone na tacę w zeszłą niedzielę na potrzeby naszej świątyni, wpłynęło – 1560 zł
  4. Dziś spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej po Mszy św. o godzinie 11.00
  5. Dziś ofiary złożone na tacę są przeznaczone na budownictwo sakralne, a ofiary złożone do puszki na pomoc osobom bezdomnym
  6. Wypominki – porządek nabożeństw;

14 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Choszczów, Marianka

21 listopada / niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 –– Bronisławka

28 listopada /niedziela/ po Mszy św. o godzinie 16.00 – Wolica

1. W zakrystii są do nabycia kalendarze maryjne na 2022r.
  2. Za tydzień w niedzielę – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela tego roku liturgicznego.
  3. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Bieda ma swoją godność?”; „Jaka jest droga do świętości?”; oraz „Gość Niedzielny” a w nim „Ktoś im obiecał, że znajda się na Zachodzie” „Długi ogon covidu”. Dla dzieci jest jeszcze listopadowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
  • Rocznice: + Anastazja SUMOREK, ks. kan. Władysław SIUDEM, Piotr ZIÓŁEK, Marian ROSA, Teodora MIZURA, Marian SOBIESIEK, Tadeusz SOBIESIEK
  • Do nabycia jest „Niedziela”, –
  1. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i życzę dobrego Dnia Pańskiego