Przejdź do treści

Ogłoszenia 13.06.2021

 1. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego wyglądu naszej świątyni i terenu wokół niej, paniom  Grażynie KOBUS, Wiktorii SUMOREK i Sandrze SUMOREK
 2. Dziś ofiary złożone na tacę przeznaczone są na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie
 3. Dziś kolejne Nabożeństwo Fatimskie  po Mszy Świętej o godzinie 9.00
 4. Dziękuję mieszkańcom poszczególnych miejscowości za przygotowanie ołtarzy na Oktawę Bożego Ciała, Radzie Parafialnej za przygotowanie procesji, dziewczynkom za sypanie kwiatów, służbie ołtarza oraz panu Stanisławowi
 5. Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej podjęli decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane. Z dniem 20 czerwca 2021 r.dyspensy zostaną zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią Covid-19.
 6. Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 11 czerwca 2021 r. w odniesieniu do zgromadzeń organizowanych w ramach działalności kościołów i innych związków wyznaniowych stanowi, iż zgromadzenia takie mogą się obywać w budynkach – z zachowaniem dystansu 1,5 m oraz obowiązku zasłaniania ust i nosa, a liczba uczestników nie może przekraczać: od 13 czerwca 2021 r. – 50% obłożenia budynku, od 26 czerwca 2021 r. – 75% obłożenia budynku, na zewnątrz – z zachowaniem dystansu nie mniejszego niż 1,5m. Limity nie dotyczą osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.
 7. Bóg zapłać za ofiary na rzecz kościoła z ubiegłej niedzieli
 8. W środę spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej po Mszy Świętej o godzinie 18.00
 9. Na stoliku do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Polska ponownie poświęcona”; „Jacy są współcześni mężczyźni? Czego mogą się nauczyć od swego patrona św. Józefa?”,oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Historia kobiety, której obozowy numer ucałował papież”. Dla dzieci jest czerwcowy numer Małego Gościa Niedzielnego z magnesem z wizerunkiem Serca Pana Jezusa
 • W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej społeczności parafialnej śp. Ludwika OKONIA przeżył 72 lata. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…
 • Rocznice: Natalia PĘKALA, Bolesław STEFANIAK, Stanisław BUTRYN, Stanisława MICHNA,