Przejdź do treści

Ogłoszenia 11.03.2021

  1. Dziękuję paniom Danucie CHABROS i Ewie SUŁEK za sprzątanie świątyni i terenu wokół.
  2. W ramach akcji prowadzonej przez MSWiA „Bezpieczna Wielkanoc” są przekazane nieodpłatnie maseczki ochronne jednorazowe i płyny dezynfekcyjne do wszystkich parafii naszej Archidiecezji. Gdyby ktoś potrzebował można sobie takie maseczki pobrać ze stolika w nawie wejściowej.
  3. Przypomnijmy, iż dnia 22 lutego 2019 roku Sejm RP ustanowił dzień 14 kwietnia Świętem Chrztu Polski. 14 kwietnia 966 roku jest jedną z najważniejszych dat w historii naszej ojczyzny i Kościoła w Polsce. Jest rzeczą niezwykle istotną, aby pamięć o tak ważnym dla Kościoła i narodu wydarzeniu była kultywowana rokrocznie, tak by zapadła głęboko w pamięci i sercach wszystkich Polaków, zwłaszcza najmłodszych pokoleń. Jest prośba do wszystkich Polaków o wywieszenie we środę 14 kwietnia flagi państwowej i pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za naszą Ojczyznę.
  4. W najbliższą sobotę o godzinie 11.00 spotkanie dzieci, które chciałyby należeć do dziecięcej grupy różańcowej.
  5. Także w sobotę spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania o godzinie 13.00
  6. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godzinie 12.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich rodziców
  7. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Bóg nikomu miłosierdzia swego nie odmówił”;,oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Zaufanie Bogu to jedyna rzecz na tym świecie, która nie zawodzi” . Dla dzieci jest jeszcze kwietniowy numer Małego Gościa Niedzielnego