Przejdź do treści

Ogłoszenia 10.10.2021

 1. Dziękuję paniom: Monice JANEK i Urszuli KOZAK za sprzątanie kościoła, ułożenie bukietów kwiatowych, oraz panu Sławomirowi KOZAKOWI za koszenie trawy wokół świątyni
 2. Dzisiaj w całej Polsce trwa XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Przed Kościołami w całej Polsce prowadzona jest zbiórka ofiar do puszek zasilająca fundusz dla zdolnej młodzieży ze środowisk ubogich w ramach Fundacji powołanej przez Episkopat – Dzieło Nowego Tysiąclecia. Za każdą złożoną ofiarę na ten cel składamy w imieniu organizatorów tej akcji serdeczne Bóg zapłać.
 3. Przeżywamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej, Nabożeństwo Różańcowe w naszym kościele będzie sprawowane w dni powszednie po Mszy św. o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godzinie 9.00.
 4. We środę 13 dzień miesiąca, ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy na wspólny różaniec na godzinę 18.30
 5. W następną niedzielę ofiary składane na tacę, będą przeznaczone na rzecz Misji, natomiast składane do puszek będą przeznaczone na Papieskie Dzieła Dziecięctwa Misyjnego. 
 6. Wymiana rynien na naszej świątyni kosztowała nas 3157 zł.
 7. Na cmentarzu jest postawiony duży kontener na śmieci organiczne, zbliża się coroczna Uroczystość Wszystkich Świętych, proszę o porządkowanie grobów najbliższych, by przed 1 Listopada zdążyć jeszcze go opróżnić.
 8. W zakrystii są do nabycia kalendarze maryjne na 2022r.
 9. Rocznice: + Józef SUGIER, Teresa MACHUL, Eugeniusz KOBUS, Stanisław KOBUS, Marian SUMOREK, Henryk CHABROS
 • Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Chrześcijaństwo a buddyzm”; „Majestat Boga a pokora człowieka”; oraz „Gość Niedzielny” a w nim „Życie o całe życie za krótkie” „Polska ma swój styl”. Dla dzieci jest nowy październikowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
 1. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i życzę dobrego Dnia Pańskiego