Przejdź do treści

Ogłoszenia 09.01.2022

  1. Dziękuję państwu Annie i Krzysztofowi OCHALOM za sprzątanie świątyni. W czasie zimowym proszę aby do sprzątania kościoła przychodziła tylko jedna rodzina. Przypominam, także że dyżur pełniony jest przez cały tydzień, od soboty do soboty, w razie opadów śniegu do odśnieżania zapraszam panów z domów, które pełniły i pełnią dyżur

 

  1. Do naszej strony parafialnej została dodana zakładka – cmentarz parafialny, każde miejsce pochówku zostało sfotografowane i skatalogowane, na stronie są dostępne informacje odnośnie zmarłych, jest też plan całego cmentarza, a także miejsce na korespondencję, ewentualne błędy proszę zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej
  2. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „ABC wiary – w odpowiedzi na pytania czytelników o fundamentach naszej wiary”; „Jak Europa poszła za Chrystusem”; oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Łzy osuszone miłością – dobro, które rodzi się z bólu”; „Przychodzi katolik do terapeuty i co?”. Dla dzieci jest jeszcze styczniowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
  3. Dzisiejsza niedziela kończy też okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra w liturgii rozpoczyna się tak zwany okres zwykły. Jednak tradycyjnie przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, zwanego też świętem Matki Bożej Gromnicznej, które bezpośrednio wiąże się z Bożym Narodzeniem.
  4. Rocznice: + Genowefa KOBUS, Edward STANIAK, Edward MICHNA, Jan KUNA, Stanisława GAWDA, Józef ZARZYKA, Janina RACZYŃSKA
  5. Dziękuję za dzisiejszą wspólną modlitwę i życzę dobrego dnia Pańskiego. Niech Pan Bóg obdarza wszystkich swoimi łaskami.