Przejdź do treści

Ogłoszenia 07.06 – Świętej Trójcy

 1. Dziś Niedziela Trójcy Świętej
 2. Została uruchomiona strona internetowa naszej parafii http://parafiadeba.pl
 3. Od soboty 30 maja nie obowiązują limity wiernych chcących uczestniczyć we mszy św. Arcybiskup Stanisław Budzik z dniem 31 maja odwołał dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej mszy św. (https://archidiecezjalubelska.pl/blog/dekret-dotyczacy-dyspensy-od-obowiazku-uczestnictwa-we-mszy-swietej/). Oznacza to, że wszyscy wierni mają obowiązek udziału w niedzielnej mszy św. Zapraszam zatem do wspólnej modlitwy w kościele przypominając o dalszym obowiązku zachowania zasad bezpieczeństwa higienicznego.
 4. Dziękuję za koszenie trawy wokół świątyni oraz sprzątanie kościoła paniom: Dorocie SKOWRONEK, Magdalenie SKOWRONEK, Renacie SKOWRONEK, Katarzynie SKOWRONEK i Martynie SKOWRONEK
 5. Dziś zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej
 6. W najbliższy czwartek będziemy przeżywać Bożego Ciała, Msze św. w naszej świątyni o godz. 9.00 i 11.00. Nie będzie procesji jak w poprzednich latach przez Choszczów. Procesja będzie wokół naszej świątyni po Mszy św. o godz. 11.00. Proszę poszczególne miejscowości o przygotowanie stacji, Radę Parafialną proszę o zorganizowanie procesji, dziewczynki do sypania kwiatów oraz o dekorację naszych domów
 7. W przyszłą niedzielę zapraszam Radę Parafialną na spotkanie po Mszy św. o godz. 12.00
 8. Zakończył się roczny dyżur mieszkańców WOLICY. Za zorganizowanie dożynek parafialnych, wsparcie finansowe podczas rekolekcji adwentowych oraz odpustu, ofiar na kwiaty, uczynną pomoc, dbanie o porządek wokół kościoła i w kościele składam serdeczne Bóg zapłać. Od jutra dyżur przejmują mieszkańcy Bronisławki
 9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania parafii.
 10. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
 11. Rocznice: + Zygmunt KOZAK, Zbigniew BUTRYN, Natalia PĘKALA