Przejdź do treści

Ogłoszenia 06.06.2021

  1. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego wyglądu naszej świątyni i terenu wokół niej, paniom  Urszuli RUSINEK i Justynie KUCHARZYK, oraz panom Waldemarowi KUCHARZYKOWI i Dawidowi RUSINKOWI
  2. Dziś zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej
  3. W poniedziałek, zapraszam młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania na godzinę 19.00, spowiedź we wtorek od godziny 19.00
  4. We środę naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania udzieli Bp prof. dr. hab. JÓZEF WRÓBEL na Mszy Świętej o godzinie 18.00
  5. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała przynosimy do błogosławieństwa wianki z kwiatów i ziół leczniczych. Będziemy prosić aby Bóg swoją opieką otaczał pola, łąki, lasy, strzegł je przed zatruciem i zniszczeniem oraz pozwolił im wydać obfite owoce dla naszego dobra. Msza św. w naszej świątyni o godz. 18.00. Procesja będzie wokół naszej świątyni po Mszy św. o godz. 18.00., Radę Parafialną proszę o zorganizowanie procesji, dziewczynki do sypania kwiatów, oraz o dekorację naszych domów.
  6. W przyszłą niedzielę zapraszam na kolejne Nabożeństwo Fatimskie o godzinie po Mszy Świętej o godzinie 9.00
  7. Dziś I niedziela miesiąca czerwca. Po Mszy św. o godzinie 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z rozważaniem Litanii do Serca Pana Jezusa. Dyżur eucharystyczny – Choszczów. 
  8. Na stoliku do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Dekalog – od tych 10 prostych słów zależy przyszłość człowieka”; „Ofiara satanistów błogosławioną”,oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „Świat w jednej hostii” „Młodzi w Kościele – dlaczego odchodzą? Jak ich zatrzymać?”. Dla dzieci jest nowy czerwcowy numer Małego Gościa Niedzielnego z magnesem z wizerunkiem Serca Pana Jezusa 
  9. Rocznice: Zygmunt KOZAK, Zbigniew BUTRYN