Przejdź do treści

Ogłoszenia 05.12.2021

  1. Dziękuję paniom Bożenie RYDZ i Krystynie PĘKALA za sprzątanie naszej świątyni
  2. W środę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, Msze św. w naszym kościele o godz. 6.30, 16.00 i 17.00. Na godzinę 17.00 zapraszam dzieci I komunijne i ich rodziców
  3. Roraty; ŚRODA – godzina 6.30 i PIĄTEK godzina 16.00
  4. Czcigodny Ks. Konradzie !  Ponieważ dobiega dzisiaj końca Twoja wizyta rekolekcyjna w naszej wspólnocie parafialnej, dziękujemy Ci z całego serca za wygłoszone do nas Słowo Boże, za dary Ducha Świętego, które poprzez Twą posługę rekolekcyjną stały się naszym udziałem i pozwoliły każdemu z nas zastanowić się nad swoim życiem. Zawierzamy w modlitwie Twoją kapłańską posługę Jezusowi Chrystusowi – Dobremu Pasterzowi i Maryi –Matce Kościoła a zarazem Matce Kapłanów. Życzymy, aby Pan Bóg udzielał Ci wszelkich łask, Duch Święty pomagał w Twej pracy i Matka Najświętsza otaczała Cię nieustanną opieką. Bóg zapłać za wszystko. Szczęść Boże na każdy dzień Twego życia.
  5. Dnia 12 grudnia przed naszą świątynią, po Mszy św. o godzinie 11.00 i 12.00 odbędzie się świąteczny kiermasz organizowany przez dzieci z naszego przedszkola i ich rodziców. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału
  6. Do nabycia jest Niedziela już w nowej cenie, kryzys gospodarczy spowodował, znaczące podwyżki cen papieru oraz zwiększenie kosztów druku – od dziś Niedziela w cenie 8 zł, a w niej „ O trudnościach w czytaniu Biblii „, oraz Gość Niedzielny, w którym możemy przeczytać „ Jestem gotów na wszystko „, dla najmłodszych jest dostępny Mały Gość Niedzielny
  7. Z naszej parafialnej rodziny odeszli do wieczności: Agnieszka KUNA z Posiołka, pogrzeb w Kurowie we wtorek o godzinie 13.00, oraz Henryk BIAŁEK, pochodzący z Bronisławki, pogrzeb we wtorek w naszej świątyni o godzinie 11.30
  8. Rocznice: + Henryk MISIUREK, Stanisław MIZIUŁA, Władysława AFTYKA, Krystyna PIECH, Marianna Teresa KOBUS
  9. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i życzę dobrego Dnia Pańskiego