Przejdź do treści

Ogłoszenia 03.10.2021

  1. Dziękuję paniom: Zofii PASEK i Halinie NOWAK za sprzątanie kościoła, ułożenie bukietów kwiatowych
  2. Przeżywamy miesiąc październik poświęcony Matce Bożej Różańcowej, Nabożeństwo Różańcowe w naszym kościele będzie sprawowane w dni powszednie po Mszy św. o godzinie 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godzinie 9.00. W każdy piątek października modlitwę różańcową będą prowadziły dzieci z grupy różańcowej, zapraszam tez wszystkie dzieci i młodzież do czynnego udziału w nabożeństwach różańcowych
  3. Dziś pierwsza niedziela miesiąca października, dyżur eucharystyczny pełni Choszczów.
  4. W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne
  5. Na cmentarzu jest postawiony duży kontener na śmieci organiczne, zbliża się coroczna Uroczystość Wszystkich Świętych, proszę o porządkowanie grobów najbliższych, by przed 1 Listopada zdążyć jeszcze go opróżnić.
  6. W zakrystii są do nabycia kalendarze maryjne na 2022r.
  7. Rocznice: + Czesław PRZYCHODZEŃ, Roman KOBUS, Janina CHABA, Krystyna JAŃCZAK
  8. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „Jak w trudnych czasach pogłębiać wiarę?”; „Po co biskupi jadą do Rzymu?”; oraz „Gość Niedzielny” a w nim „Fatima – przesłanie wciąż aktualne” „Prawdziwe podłoże sporu wokół kopalni Turów”. Dla dzieci jest już nowy październikowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
  9. Dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i życzę dobrego Dnia Pańskiego