Przejdź do treści

Ogłoszenia 02.01.2022

  1. Dziękuję paniom Zofii MIKOS i Ilonie MIKOS za sprzątanie świątyni. W czasie zimowym proszę aby do sprzątania kościoła przychodziła tylko jedna rodzina. Przypominam, także że dyżur pełniony jest przez cały tydzień, od soboty do soboty, w razie opadów śniegu do odśnieżania zapraszam panów z domów, które pełniły i pełnią dyżur

 

  1. Do naszej strony parafialnej została dodana zakładka – cmentarz parafialny, każde miejsce pochówku zostało sfotografowane i skatalogowane, na stronie są dostępne informacje odnośnie zmarłych, jest też plan całego cmentarza, a także miejsce na korespondencję, ewentualne błędy proszę zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej
  2. Po Mszy świętej o godzinie 9.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, dyżur eucharystyczny pełni Bronisławka
  3. Dziś zmiana tajemnic różańcowych, po Mszy św. o godzinie 9.00. O wychowanie do braterstwa. Módlmy się, aby wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, znalazły w społeczeństwach, w których żyją, uznanie własnych praw i godności, która rodzi się z bycia braćmi.
  4. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele o godzinie 9.00, 11.00 i 12.00
  5. W piątek – I piątek miesiąca odwiedziny chorych od godziny 10.30, spowiedź od godziny 15.30
  6. Rocznice: + Zygmunt MAREK, Marianna KOZAK, Zenon KUNA, Józef JANEK
  7. Dziękuję za dzisiejszą wspólną modlitwę i życzę dobrego dnia Pańskiego. Niech Pan Bóg obdarza wszystkich swoimi łaskami.