Przejdź do treści

Ogłoszenia 01.04.2024

  1. Bardzo dziękuję za wspólnie za wspólne przeżycie Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa, za Wielki Tydzień. Dziękuję za wspólną modlitwę, refleksję, skupienie, udział w nabożeństwach, znaleziony czas na adorację. Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do lepszego przeżycia tego czasu. Dziękuję ekipie z Wolicy za sprzątanie kościoła a także przygotowanie dekoracji świątecznej. Dziękuję Nadzwyczajnym Szafarzom za posługę podczas Triduum Paschalnego i panu Stanisławowi za obecność i pomoc w liturgii

  2. Do nabycia jest prasa katolicka.  Misyjne Drogi – dwumiesięcznik poświęcony tematowi głoszenia Dobrej Nowiny na wszystkich kontynentach. Dwumiesięcznik prezentuje różnorodność form przekazywania Ewangelii.

  3. Dziś  Msze św. o 9.00; 11.00; i 12.15. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na KUL.

  4. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 10.30, spowiedź od godz. 17.30

  5. W pierwszą sobotę miesiąca spowiedź od godz. 17.30. Nabożeństwo I Soboty miesiąca po Mszy św. o godzinie 18.00

  6. W przyszłą niedzielę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godzinie 9.00 – dyżur eucharystyczny pełni Bronisławka,

  7. W przyszłą niedzielę „ cicha taca „ na potrzeby naszej świątyni

  8. Przyszła niedziela Miłosierdzia Bożego. Jednocześnie patronalne święto Caritas Zbiórka do puszek na ten cel.

  1. Wspominamy tych, którzy odeszli: + Henryk JANKOWSKI, Barbara SUMOREK, Henryk SUSZEK, Aleksander SOKOŁOWSKI, Janina STACHYRA, Kazimierz SUSZEK, Marianna MACIAK, Edward KUTA, Eugeniusz JANEK, Stanisław KĘSIK

  2. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.