Przejdź do treści

Ogłoszenia 01.01.2023

  1. Dziękuję za sprzątanie kościoła i terenu wokół niego paniom Agnieszce SKOWRONEK i Bogumile KOZAK
  2. W piątek 6 stycznia, przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana w naszej tradycji Świętem Trzech Króli. Msze św. o godz. 9.00; 11.00; i 12.00. Tego dnia w kościołach święcona jest kreda, którą – zgodnie z dawnym polskim zwyczajem – na drzwiach naszych domostw kreślimy pierwsze litery imion Mędrców ze Wschodu: Kacpra, Melchiora i Baltazara. Pragniemy przez to wyrazić, że jak kiedyś oni, tak my teraz również chcemy szukać Chrystusa i cieszyć się z Jego znalezienia w naszym życiu. Oznakowanie w ten sposób drzwi naszych domów posiada rangę świadectwa wiary wobec naszych braci i sióstr, którzy od nas tego świadectwa żądają i na nie oczekują. Ofiary w tym dniu składane na tacę będą przeznaczone na rzecz misji. Jest to zarazem I piątek miesiąca stycznia, spowiedź przed każdą Mszą św.
  3. W sobotę przypada I sobota miesiąca stycznia. Nabożeństwo I soboty miesiąca po Mszy o godzinie 16.30. Spowiedź po Mszy św. o godzinie 16.00
  4. W przyszłą niedzielę „cicha taca” na potrzeby naszej świątyni
  5. W przyszłą niedzielę zmian tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9.00
  6. Rocznice: + Irena SUMOREK, Jerzy STACHYRA, Zygmunt MAREK, Marianna KOZAK, Zenon KUNA, Józef JANEK,
  7. Dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.