Przejdź do treści

0głoszenia 19 Niedziela zwykła- 07.08.2022

  1. Dziękuję rodzicom młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania za wszystkie prace wykonane na rzecz naszej świątyni, za sprzątanie, koszenie trawy, mycie okien, pielęgnację rabatek
  2. DZIŚ ZMAIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH: Módlmy się , aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją
  3. Dziś odbywa  się w naszej parafii wizytacja Ks. Biskupa. Do naszej wspólnoty przybył Ks. Biskup pomocniczy Adam Bab. Przy okazji odwiedzin Ks. Biskup udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży z klas siódmych i ósmych
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu została przesunięta na drugą niedzielę sierpnia. „ Cicha taca” na potrzeby naszej świątyni będzie także zbierana w drugą niedzielę sierpnia
  5. Trwa okres żniwny. Wypraszamy u Boga odpowiednią pogodę na ten czas i błogosławieństwo w czasie prac.
  6. Pod koniec sierpnia lub na początku września planowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej, klasztoru św. Marty i Marii w Grabarce, Serpelic nad Bugiem , w programie Msza św., ognisko z pieczeniem kiełbasek, obiad, koszt na dziś – 150 zł, zapisy u zelatorek z Kół Różańcowych
  7. Do nabycia jest „Niedziela”, – w której warto przeczytać: „ Siła napędowa „ i „ W obronie chrześcijan „ oraz „Gość Niedzielny” a w nim m.in. „ Okopy bł. Jerzego ”. Dla dzieci jest wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego  
  8. Rocznice: + Genowefa TRYBUŁA, Teodozja IWAN, Mieczysław BIAŁEK, Edward OCHAL, Władysława CHABROS, Apolonia MAŃKO
  9. Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę. Gorąco pozdrawiam osoby, które łączą się z nami, a szczególnie starszych i chorych i życzę wszystkim zdrowia oraz trwania w Bożej radości.